Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1001
Stary 21.07.2011, 15:15
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Różnica jest taka, że pierwszy mecz był w Polsce i mogli sobie dostosować godzinę i puścili w mało komercyjnym czasie. Jako, że Szkoci nie chcieliby pewnie pójść Polsatowi na rękę i mecz jest o 20.45 to zdecydowanie zmienia postać rzeczy, bo w tych godzinach mają oni najwyższą oglądalność.
Tylko, że już od prawie dwóch tygodni wiadomo, że drugi mecz będzie o 20;45 i jeszcze do wczoraj widniał w ramówce Polsatu otwartego, po czym nagle ktoś zmienił zdanie.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując