Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5407
Stary 21.07.2011, 15:02
deejot napisał(a):Wyświetl post
Witam wszystkich. Jedno pytanie,mam karnet zwykły i tak się składa że legitymacje szkolną ważna do 30.09.
Czy teraz jak kupie bilet ulgowy (na mecz z Liteksem) to będą problemy?
Z góry dzięki za odp.
Przecież legitymacje masz wciąż ważną - do 30.09 a mecz z Litexem jest 03.08.
napewno nie bedzie problemu - ważna legitymacja = zniżka

edit: przepraszam za 2 odpowiedz - nie odswiezyłem strony
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując