deejot napisał(a):

Witam wszystkich. Jedno pytanie,mam karnet zwykły i tak się składa że legitymacje szkolną ważna do 30.09.
Czy teraz jak kupie bilet ulgowy (na mecz z Liteksem) to będą problemy?
Z góry dzięki za odp.
|
Przecież legitymacje masz wciąż ważną - do 30.09 a mecz z Litexem jest 03.08.
napewno nie bedzie problemu - ważna legitymacja = zniżka
edit: przepraszam za 2 odpowiedz - nie odswiezyłem strony