wiślak 86 napisał(a):

Najważniejszym meczu od kilku lat to dopiero dojebałeś.
|
No tak bo jak wygramy ten dwumecz to grupy do grudnia...
Czemu teraz nie można kupować biletów na miejsca które nie są objęte karnetem jak to było np w przypadku ostatniego meczu?
Wiem ze czasu dużo, ale... człowiek by miał z głowy