Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50504
Stary 21.07.2011, 14:56
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Panowie, nie wiem co wy z tym Kirmem i ławką. Z całym szacunkiem za wcześniejsze dokonania to możliwe, że na ławke w tym momencie pójdzie Małecki. Pytanie jak szybko Kirm wróci do swojej optymalnej dyspozycji.

Ewentualnie będzie jak za Skorzy na środku obrony. Co mecz inny na ławce (Marcelo, Cleber, Głowacki).
I dobrze, niech gra najlepszy - nie patrzmy na nazwiska tylko na formę piłkarzy. Jest rywalizacja a to jest główny czynnik podnoszący poziom zespołu.
Odpowiedz cytując