mr_kwolf napisał(a):

Panowie, nie wiem co wy z tym Kirmem i ławką. Z całym szacunkiem za wcześniejsze dokonania to możliwe, że na ławke w tym momencie pójdzie Małecki. Pytanie jak szybko Kirm wróci do swojej optymalnej dyspozycji.
Ewentualnie będzie jak za Skorzy na środku obrony. Co mecz inny na ławce (Marcelo, Cleber, Głowacki).
|
I dobrze, niech gra najlepszy - nie patrzmy na nazwiska tylko na formę piłkarzy. Jest rywalizacja a to jest główny czynnik podnoszący poziom zespołu.