Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków
Offline
#
1465
21.07.2011, 14:46
Zainstaluj sobie program ipla tam można oglądać za darmo cały mecz ile razy się tylko chce, inna sprawa że nie było to jakieś porywające spotkanie, ale co kto lubi
Ventigo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ventigo
Znajdź inne posty napisane przez Ventigo