Temat
:
Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Wislak2221
Member
Od: 04.2009
Offline
#
332
21.07.2011, 14:29
a mam pytanie jesli podam Pani przy kasie np. ksero karty bedzie tak mozna
no bo troche bez sensu zeby kumpel jechal 200km bo tyle ma do krakowa dawal mi karte kibica zebym kupil mu bilet
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Wislak2221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak2221
Znajdź inne posty napisane przez Wislak2221