zajacek napisał(a):

|
Mamy prawdopodobnie najsilniejszą drugą jedenastkę w historii Klubu. To, co powyżej + Kirm mogłoby śmiało walczyć o puchary w naszej lidze. Oby przełożyło się na realną rywalizację i realne wyniki.
|
tutaj sie można kłocic bo przed sezonem 05/06 tez mielismy dobry drugi skład , pamietam to do dzis
Piekutowski - Stolarczyk ,Paszczulewicz ( Kokoszka) , Kowalczyk , Mijailovic - Piotr Brożek , Uche ,Gołoś/ Baretto/Ekweume, Penksa - Paulista (Dawidowski) , Kuźba ( Kryszałowicz)
Pierwszy skład wygladał tak : Majdan - Baszczyński , Głowacki , Kłos , Dudka - Błaszczykowski , Cantoro , Sobolewski , Zieńczuk - Frankowski , Brożek
tyle że wtedy do LM zabrakło 5 minut , miejmy nadzieję że w tym roku nie zabraknie ani minuty