Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4532
Stary 21.07.2011, 14:05
zajacek napisał(a):Wyświetl post
Mamy prawdopodobnie najsilniejszą drugą jedenastkę w historii Klubu. To, co powyżej + Kirm mogłoby śmiało walczyć o puchary w naszej lidze. Oby przełożyło się na realną rywalizację i realne wyniki.
tutaj sie można kłocic bo przed sezonem 05/06 tez mielismy dobry drugi skład , pamietam to do dzis

Piekutowski - Stolarczyk ,Paszczulewicz ( Kokoszka) , Kowalczyk , Mijailovic - Piotr Brożek , Uche ,Gołoś/ Baretto/Ekweume, Penksa - Paulista (Dawidowski) , Kuźba ( Kryszałowicz)


Pierwszy skład wygladał tak : Majdan - Baszczyński , Głowacki , Kłos , Dudka - Błaszczykowski , Cantoro , Sobolewski , Zieńczuk - Frankowski , Brożek



tyle że wtedy do LM zabrakło 5 minut , miejmy nadzieję że w tym roku nie zabraknie ani minuty
Ostatnio edytowane przez Karherop : 21.07.2011 o godz. 14:08.
Odpowiedz cytując