Wyświetl pojedynczy post
MasterCarl
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22842
Stary 21.07.2011, 13:42
nic z tego nie będzie chyba.. na POlsacie dalej pokazują reklamę tego filmu o 20.05. Więc dla mnie wszystko jasne, w przeciwnym wypadku od rana by reklamowali ten mecz. Tylko po jaką cholere pokazali ten 1 mecz w dodatku zwycięski?
!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
Odpowiedz cytując