|
nic z tego nie będzie chyba.. na POlsacie dalej pokazują reklamę tego filmu o 20.05. Więc dla mnie wszystko jasne, w przeciwnym wypadku od rana by reklamowali ten mecz. Tylko po jaką cholere pokazali ten 1 mecz w dodatku zwycięski?
!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
|