Zbychu napisał(a):

Spojrzalem na program otwartego polsatu i meczu nie ma tylko jakies "super-seriale". Dla mnie to nie problem bo mam PS ale wielu nie a mecz chcieliby obejrzec...
Jak juz przy tym jestesmy to czy mecze Wisly z Litexem beda w otwartym polsacie czy bedzie to wygladalo tak jak ze Skonto?