Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#988
Stary 21.07.2011, 13:35
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Niestety chyba już pewne że nie będzie transmisji na polsacie otwartym
http://www.polsatsport.pl/News,5827/...621/index.html
Spojrzalem na program otwartego polsatu i meczu nie ma tylko jakies "super-seriale". Dla mnie to nie problem bo mam PS ale wielu nie a mecz chcieliby obejrzec...

Jak juz przy tym jestesmy to czy mecze Wisly z Litexem beda w otwartym polsacie czy bedzie to wygladalo tak jak ze Skonto?
Odpowiedz cytując