Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19261
Stary 21.07.2011, 13:24
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
No to będą teraz niezłe jaja dla tych którzy za "5 zł" poszli na mecz na Kałuży żeby ogłądnąć nowy stadion a tera bedą chcieli wyrobić sobie kartę na Wisłę
Troszeczkę to wszystko dziwne......lecz przed meczem spotkałem kolegę ze studiów i sam mi pokazywał ze ma kartę Wisły i Cracovii wiec ...chyba nie ma problemu w Krakowie. ( oczywiście sie smiałem ze jak pomyli przy kasie to możne nie tylko nie kopić biletu...
Odpowiedz cytując