Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3678
Stary 21.07.2011, 12:54
przecież i tak wszystko weryfikuje liga

tak sie wszyscy śmiali że Wisła bierze żyda, a niedługo to zyd będzie biegał w kazdym ligowym klubie.
Czekam jeszcze na transfer jakiegoś doświadczonego bramkarza a`la Pareiko i wyjadacza typu Iliev.

Nie moge doczekac sie skarbu kibica, bardzo interesuje mnie liczba obcokrajowców w ekstraklasie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując