przecież i tak wszystko weryfikuje liga
tak sie wszyscy śmiali że Wisła bierze żyda, a niedługo to zyd będzie biegał w kazdym ligowym klubie.
Czekam jeszcze na transfer jakiegoś doświadczonego bramkarza a`la Pareiko i wyjadacza typu Iliev.
Nie moge doczekac sie skarbu kibica, bardzo interesuje mnie liczba obcokrajowców w ekstraklasie.