Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2447
Stary 21.07.2011, 12:45
PS: Nawet jeśli Wisła nie awansuje, to i tak zagra w eliminacjach Ligi Europejskiej.

To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.

Myślę, że odpowiedź naszego dyrektora sportowego jest najlepszym podsumowaniem, jakie nalezy przyjąć stanowisko przed meczami z Litexem.

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Val...320,1,832.html
Odpowiedz cytując