PS: Nawet jeśli Wisła nie awansuje, to i tak zagra w eliminacjach Ligi Europejskiej.
To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Myślę, że odpowiedź naszego dyrektora sportowego jest najlepszym podsumowaniem, jakie nalezy przyjąć stanowisko przed meczami z Litexem.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Val...320,1,832.html