Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19260
Stary 21.07.2011, 12:38
Nie wiń za to klubu, to wykonawca ciągle nie ukończył systemu dostępu i dystrybucji biletów. Klub ma już cały potrzebny osprzęt, nie mało zabulili za Strefę Kibica.
W chwili, w której wykonawca odda cały system dostępu i dystrybucji biletów, to klub niezwłocznie wprowadzi sprzedaż internetową.
Po KK tak czy siak będzie trzeba wybrać się na stadion.
Odpowiedz cytując