Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5399
Stary 21.07.2011, 12:31
Ludzie, jak można w ogóle narzekać na ceny biletów. To jest III runda eliminacji Ligii Mistrzów, najważniejszy mecz od dwóch lat dla Wisły. A ceny są tańsze niż na ligowy mecz poznańskiej Amicii lub Legii z Podbeskidziem Bielsko - Biała, albo na bardzo zbliżonym poziomie ! Już nie mówię o ich cenach karnetów (najniższa opcja to 210 za siedem meczów (Amica), u nas 125 za dziewięć - chyba widać różnicę?)

Idąc tym tropem, to może nie awansujmy do tej Ligii Mistrzów, bo wtedy ceny będą zaczynać się od 150..

WSZYSCY PO BILETY I WSPIERAMY WISŁĘ W NAJWAŻNIEJSZYM MECZU OD KILKU LAT!!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując