Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50498
Stary 21.07.2011, 12:28
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Na skrzydłach mamy na 2 miejsca TYLKO Ilieva Kiro i Małego a Ty piszesz "co dalej z Kiro?" ? tak sprzedajmy, zostanie tylko Mały i Iliev a jak sie któryś połamie to bedzie grał Boguski
Oczywiście że nie ma sensu sprzedawać \/ Andraża, jest to bardzo dobry gracz, być może przyjdzie mu grzać ławę ale jest ważny dla drużyny. Musimy mieć szeroką kadrę, a nie 11.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując