Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2446
Stary 21.07.2011, 12:19
aguero20 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli trafimy na Dinamo Zagrzeb to stawiam 80% że ich rozwalimy i wchodzimy do LM
Nie wiem czy to była ironia czy nie ale jeśli tak mamy oceniać potencjał naszych ewentualnych rywali to ja dziękuje. Według mnie Dinamo kadrowo jest najsilniejszą drużyną ze wszystkich w 4 rundzie. Potencjał ludzki mają w mojej opinii większy niż Rangers i Kopenhaga. Problemem Dinama jest permanentne niezgranie drużyny, które wynika dużych przetasowań kadrowych w praktycznie każdym okienku. Pragnę zaznaczyć również iż jest to drużyna dysponująca zdecydowanie większym budżetem niż Wisła.
Odpowiedz cytując