Temat
:
Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Skimciol
Member
Od: 05.2011
Skąd: Silesia
Offline
#
326
21.07.2011, 12:14
z nabijaniem na karte jeśli kupi się przez internet to nie ma problemu bo mi w tamtym sezonie bilet kupił kuzyn w kasie nie mając podczas kupowania mojej KK a wydrukowali mu tylko potwierdzenie i bilet miałem nabity
Skimciol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skimciol
Znajdź inne posty napisane przez Skimciol