Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Skimciol
Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Silesia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 21.07.2011, 12:14
z nabijaniem na karte jeśli kupi się przez internet to nie ma problemu bo mi w tamtym sezonie bilet kupił kuzyn w kasie nie mając podczas kupowania mojej KK a wydrukowali mu tylko potwierdzenie i bilet miałem nabity
Odpowiedz cytując