Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Skimciol
Member
Od: 05.2011
Skąd: Silesia
Offline
#
2242
21.07.2011, 12:12
a ja dalej licze że te koszulki będą z Białą Gwiazdą
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Skimciol : 21.07.2011 o godz. 12:13.
Skimciol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skimciol
Znajdź inne posty napisane przez Skimciol