Wyświetl pojedynczy post
domenica90
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stalowa Wola/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19259
Stary 21.07.2011, 12:08
lord damien napisał(a):Wyświetl post
Jeśli mam kartę kibica Legii Warszawa(potrzebna mi do meczów z Wisłą) to czy mogę wyrobić sobie KK Wisły. Od teraz jest niezbędna do wejścia na stadion. Chciałem pójść na Polonia - Wisła, ale jako posiadacz KK Legii nie mogę, stąd moje pytanie.
Ja nie mogę... Na Polonię też potrzebna jest już KK? W zeszłym sezonie byłam na Konwiktorskiej na meczu Wisły normalnie, mimo, że posiadam KK Legii.

Super, Wisełkę to sobie pooglądam już chyba tylko w TV, bo zanim nasz klub wprowadzi internetową sprzedaż biletów, to ja już będę stara
Powód: interpunkcja
Ostatnio edytowane przez domenica90 : 21.07.2011 o godz. 12:10.
No i przyszło mi zmienić podpis, "dzięki", Kubuś...
Odpowiedz cytując