lord damien napisał(a):

|
Jeśli mam kartę kibica Legii Warszawa(potrzebna mi do meczów z Wisłą) to czy mogę wyrobić sobie KK Wisły. Od teraz jest niezbędna do wejścia na stadion. Chciałem pójść na Polonia - Wisła, ale jako posiadacz KK Legii nie mogę, stąd moje pytanie.
|
Ja nie mogę... Na Polonię też potrzebna jest już KK? W zeszłym sezonie byłam na Konwiktorskiej na meczu Wisły normalnie, mimo, że posiadam KK Legii.
Super, Wisełkę to sobie pooglądam już chyba tylko w TV, bo zanim nasz klub wprowadzi internetową sprzedaż biletów, to ja już będę stara
