Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
T-driver
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 21.07.2011, 11:51
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
czyli sprzedaż internetowa, o ile kiedyś będzie, to powinna wyglądać następująco: zamawiam, płacę i przez internet mi jakimś cudem nabijają bilet na kartę? wydaję mi się to niemożliwe, ale nie znam się zbytnio na tym, więc mogę się mylić.Druga kwestia, co z turystami, obcokrajowcami, osobami bez kk, tymi którzy w ostatniej chwili zjawiali się z biletem na meczu, oni już nie obejrzą bez kk meczu?
Sprzedaż internetowa będzie wyglądała tak: na stronie podajesz swój pesel a system sprawdzi, czy masz już Karte Kibica. Jeśli nie masz to doliczą Ci 10zł za karte i wyślą pocztą oraz wygenerują pdf do wydrukowania tzw. tymczasowa karta, którą musisz mieć przy sobie jeśli właściwa karta nie dotrze do Ciebie przed meczem.
Sam bilet będzie również miał formę dokumentu do wydrukowania, który wsuwasz w szczelinę w kołowrotku. I to wszystko - bez zbędnego 'nabijania' na kartę. Historia kupionych biletów jest powiązana z peselem w systemie.
Drugie pytanie - bez kk nie kupisz biletu, wiec nie będzie sytuacji, że pojawi sie ktoś z biletem a bez karty kibica.
Odpowiedz cytując