tarantulaw2 napisał(a):

|
Z jakiej wysokości spadł i na co?
|
wypadł mi z ręki i spadł na podłoge
niby mam gwarancje na nią , ale nie wiem czy mi przyjmą ... ale myśle , ze póki co pójde z nią na gwarancje a jeśli nie przyjmą to podbije do tego komisu
Dzięki
