Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
Od: 07.2011
Offline
#
2238
21.07.2011, 11:25
Dla mnie stroje to fajna sprawa ale nie tak najważniejsza. Ważne by pojawiło się na nich logo jakiegos sponsora strategicznego z rawdziwego zdarzenia. I na to z niecierpliwością czeka. Bo 1,5-2mln Euro na sezon by sie przydało w kasie klubowej
Mistrz Yoda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistrz Yoda
Znajdź inne posty napisane przez Mistrz Yoda