Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2238
Stary 21.07.2011, 11:25
Dla mnie stroje to fajna sprawa ale nie tak najważniejsza. Ważne by pojawiło się na nich logo jakiegos sponsora strategicznego z rawdziwego zdarzenia. I na to z niecierpliwością czeka. Bo 1,5-2mln Euro na sezon by sie przydało w kasie klubowej
Odpowiedz cytując