kacpaw91 napisał(a):

|
Skąd ta informacja? Szkoda tylko tej opcji pierwokupu, bo może wypalić.
|
Jak Go dadzą do pomocy/ataku to może wypali. W obronie będzie d.pa.
Wydaje się, że to gest fair ze strony Wisły. Podobnie jak z Mączyńskim - bez sensu jest Ich trzymać żeby grali po 45min w rundzie-to już są stare konie. Z drugiej strony - wypożyczenie-powrót-w-p też nie pomaga graczowi w budowie jakiejś ścieżki kariery. Sprzedać i niech grają gdzieś tam o ile się załapią. Niech Jemu (Im) się wiedzie.