Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 21.07.2011, 11:14
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
To weź pod uwagę osoby które przyjechały na wakacje, delegacje czy inne dziadostwo i zapragnęły przyjść na mecz! sądzisz że będą czekały w jednej kolejce do wyrobienia karty godzine i następne dwie aby kupić bilet? Chyba nie.

I skoro już będzie obowiązkowa to może przestaną sprawdzać na kołowrotkach też dowody, bo jakoś jak pies cię spisuje to nie żąda paszportu aby zobaczyć czy dowód jest prawdziwy. tylko u nas takie jaja odstawiają.
To wpadnij godzinę przed meczem i zrobisz spokojnie. Trwa to TYLKo 5 minut. Dla ułatwienia przyjdź ze swoim długopisem. Patent sprawdzony z rundy wiosennej ;-)
A tak w ogóle to na Legii od dwóch seozonów bodajże to jest, a be zproblemu 20 tysięcy na mecz wpadało.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 21.07.2011 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując