Kociewiak, a faktycznie. W pamięci mam info sprzed jakiegoś czasu (chyba jeszcze z połowy roku 2010), że tylko w Warszawie nie można było mieć KK na Legię i Polonię jednocześnie. Widocznie od czasu wprowadzenia przez PZPN tej centralnej bazy kibiców taka możliwość w całej Polsce została zablokowana. Cóż, pewnie trzeba będzie wymienić KK.