Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2443
Stary 21.07.2011, 11:03
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Drugim zdaniem mojej wypowiedzi chciałem wyjść naprzeciw obawom potencjalnych malkontentów i płaczków ,którzy będą teraz dzielić włos na czworo. Wisła też była faworytem w meczu ze Skonto i co przegraliśmy ? Odpadliśmy? Nie. Teraz zmiażdżymy Litex potem jakiś Atletico Madryt i po sprawie LM nasza.
Chodziło mi o treść Twojej wypowiedzi tylko, sam sobie przeczyłeś.

Nie napisałem, że zmiażdżymy Litex, tylko, że spokojnie powinniśmy wygrać. O LM tez nie pisalem tylko o LE, do tego wystarczy wygrać z Litexem. Z Atletico nie będziemy grac tak na marginesie.

Daleki jestem od LM, ale łatwiejszego przeciwnika niż Litex jeśli chodzi o LE nie spotkamy, tym bardziej, że Nasz ranking za rok będzie niski. Wydaje sie, że jest to mecz, który może zdecydować o przyszłości Wisły na kilka lat, nikt nie wie czy Boss wytrzyma kolejną porażkę i nie rozgoni wszystkiego. Jako kibic patrzący bez obiektywizmu widze, że musimy wygrać ten dwumecz i koniec.
Odpowiedz cytując