Pablo84 napisał(a):

Eee, o co chodzi z tym Sobolewskim?
Ciezko mi zrozumieć te pokrętne rozumowanie.Skoro Sobol jest najlepszym(obok Vdorljaka) środkowym pomocnikiem, Maaskant na każdym kroku podkreśla, że jest z niego zadowolony, podpisal kolejną umowę na następny rok z opcją przedłużenia, to po co na siłę go wymieniać?
Ludzie zrozumcie, że wiek w piłkce nie stanowi takiego kłopotu, tylko ewentualnie głowa i psychika.
Jeśli zawodnik profesjonalnie o siebie dba i sumieennie podchodzi do treningu, może spokojnie grać pod 40 bez wyraznej szkody dla drużyny.Ciekawy jestem ile kosztuje ktoś lepszy od Sobolewskiego.
|
Z wiekiem jest taki problem, że w wieku 35 lat zerwane więzadła, złamana noga, jakikolwiek poważny problem mięśniowy to koniec kariery. Jak Wilkowi pójdą (odpukać) więzadła to za 6, 7 miesięcy wraca do gry.
Popatrz na Wichniarka. Dwa lata temu był w czołówce napastników Bundesligi, rok temu nie nadawał się do gry w ekstraklasie.