Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22837
Stary 21.07.2011, 11:00
No w/g przepisów ma byc obowiązkowa karta na wszystkich stadionach o 1 meczu sezonu 2011/2012. Dlatego pytam.
Spoko, podesle rodziców żeby sobie podeszli obadać sprawę na miejscu. Dzieki!
Odpowiedz cytując