Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2441
Stary 21.07.2011, 10:56
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Wytłumasz mi jaki sens mają takie zestawienia ? Jak tak Ci się nudzi to zestaw sobie ówczesne składy Wisły i Levadii, Wisły i Karabachu albo z drugiej Wisły i Parmy, Wisły i Schalke, a potem sprawdź wyniki tych rywalizacji.
wole takie tworzone "z rezerwą" opracowania poczytać, niż jęki i zawodzenia. o porażkach mówmy jak ich doswiadczymy, a nie przed
Odpowiedz cytując