jova napisał(a):

Melikson najlepszym obcokrajowcem w historii? Nie podpisuję się pod tym. Uchekinier moim zdaniem był lepszy. Na pewno miał mniej słabych stron. Świetnie grał w powietrzu, lepiej strzelał, był silniejszy i potrafił zagrać spokojnie pod presją. Nie miał za to przyspieszenia Meliksona i nie grał aż tak dobrze krótkimi podaniami.
Gdybym miał wybrać jednego z nich, biorąc pod uwagę jedynie umiejętności piłkarskie, to wziąłbym 21letniego Uche.
Mam nadzieję, że pogramy trochę w Europie i tym samym damy Maorowi szansę, na pokazanie się na tle rywali lepszych niż ci ligowi. Jeśli wypadnie w takich meczach dobrze, to rzeczywiście może zasłużyć na tytuł najlepszego obcokrajowca. Na dzień dzisiejszy dwa mecze Uche z Lazio to poziom, na którym Melikson nie miał możliwości zagrać.
|
Racja. Uche strzelał bardzo dużo ważnych bramek w pucharach i w lidze. Być może Melikson pójdzie tym samym torem.