miśqu napisał(a):

Wenezuela była lepsza od Paragwaju!! nie wykorzystali życiowej szansy, przegrali w karnych chociaż mogli wygrać - jedna bramka nie uznana, dwa słupki i poprzeczka, niestety zemściło się to w karnych.
|
Meczu nie ogladalem ale jak Wenezuela grala z Chile to Chile mialo 2 poprzeczki, inicjatywe i ogolnie duzo sytacji - raz na wozie, raz pod wozem - w przyrodzie nic nie ginie
