Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 21.07.2011, 10:50
miśqu napisał(a):Wyświetl post
Wenezuela była lepsza od Paragwaju!! nie wykorzystali życiowej szansy, przegrali w karnych chociaż mogli wygrać - jedna bramka nie uznana, dwa słupki i poprzeczka, niestety zemściło się to w karnych.

Meczu nie ogladalem ale jak Wenezuela grala z Chile to Chile mialo 2 poprzeczki, inicjatywe i ogolnie duzo sytacji - raz na wozie, raz pod wozem - w przyrodzie nic nie ginie
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując