|
Jak będziesz w Gdańsku to podejdź do któregoś z punktu wyrabiania KK i zapytaj albo zobacz czy Ci nabiją bilet na Twoją karte. Ale na pierwszy mecz prawdopodobnie KK nie będzie obowiązkowa bo nie wszyscy wyrobili (czas oczekiwania) i są jakieś opóźnienia, ponoć niedługo ma być na miejscu też wyrabiana. Ja czekałem 3 tygodnie na karte.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 21.07.2011 o godz. 10:41.
|