|
<sciana> czysty debilizm. Pomine niezgodnośc z prawem, bo na jakiej k... podstawie nie mogę sobie chodzić na mecze Wisły, Górnika i Lechii Gdańsk jednoczesnie ...
Ehhh ... na str. Lechii wyczytałam jeszcze, że czeka sie tam na karte 4 tyg <shock> fajnie. Oni je w honkongu produkuja, tak?
Będę się musiała dowiedziec dokładnie czy to jest przestrzegane, bo to jakas czysta abstrakcja.
(chociaz ten reg. wyżej to regulamin tej firmy co robi te karty dla Lechii, Zagłębia i kogoś tam jeszcze, a nie przepisy ekstraklasowe, wiec cholera wie).
Dzięki w każdym razie!
|