Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Genkov
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
2435
21.07.2011, 10:33
Lewski nie tak dawno bo w sezonie 2005/2006 był w cwierćfinale Pucharu Uefa a rok później awansował do Fazy Grupowej LM jako jedyna drużyna z Bułgarii dotychczas w tych rozgrywkach.
Genkov
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Genkov
Znajdź inne posty napisane przez Genkov