|
tak kiedyś było w Warszawie że wyrabiając Polonii blokowali wyrobienie na Legii, później gdzieś śmignęła mi informacja że było to niezgodne z prawem więc chyba można.
PS. w domyśle miała być jedna karta na wszystkie stadiony a tutaj okazuje się że na reprezentacje chcą wprowadzić kolejne. Ładnie ktoś kasę na tym trzepie.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|