To też grajek ze stajni Dudu Dahana ?
I ten jeszcze jeden to kto to bo pamiętam jeszcze tylko Kahlona.
Dobrze mieć układy z takim gościem bo to chyba on jest menagerem najlepszych piłkarzy z tamtejszej ligi. Chyba najlepszych już puscił zagranicę (Rafelov, Meliksona) został mu jeszcze Dwaliszwilii.
Do Legii pewnie upycha zawodników tych półka niżej.