Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3674
Stary 21.07.2011, 10:20
kreseq napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=bGirRmFvr9Q - Mnie to za bardzo nie przekonuje, ale kilka podan i strzalow spokojnie mozna z tego wybrac

Mial byc jeden super Izraelczyk, potem przyjechal drugi, teraz jest trzeci... Czekamy na czwartego Oczywiscie ten pierwszy woli grac w lepszej lidze.
To też grajek ze stajni Dudu Dahana ?
I ten jeszcze jeden to kto to bo pamiętam jeszcze tylko Kahlona.

Dobrze mieć układy z takim gościem bo to chyba on jest menagerem najlepszych piłkarzy z tamtejszej ligi. Chyba najlepszych już puscił zagranicę (Rafelov, Meliksona) został mu jeszcze Dwaliszwilii.
Do Legii pewnie upycha zawodników tych półka niżej.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 21.07.2011 o godz. 11:38.
Odpowiedz cytując