Holenderski zaciąg już się rozpoczął - rozpoczęła go Wisła ściągając holenderskiego trenera i dyrektora sportowego. Czy rozpocznie też serie testów gości z Izraela?. Melikson trafił nam się jak ślepej kurze ziarno + odpowiednia osoba na stanowisku od transferów, a głownie to robi swoje. Stana trzeba zatrzymać za wszelką cenę na następne lata.
tofik napisał(a):

Typowe działania ludzi, którzy nie mają pomysłu ani wiedzy. Strzelają w ciemno bo jeden transfer się Wiśle udał.
Podobnie było w Amico Lechu. Wypalił im Stilić więc zrobili cały zaciąg z Bałkanów
|
To zawsze tak jest. Warto jednak podkreślić, że Stilica wcześniej testowała Wisła. Teraz jednak Stlilić nie gra tego co grał w pierwszym sezonie, ale napaleni działacze zrobili zaciąg Golików, Hadziców itd ogłaszając szumnie, że młodzi i perspektywiczni. Warto penetrować wszystkie rynki, ale jeden udany transfer z jednego kierunku nie daje żadnej pewności, że trafi się o podobnych umiejętnościach lub lepszy.