wroobel88 napisał(a):

|
trzeba było podejść pod kołowrotki do bocznych sektorów piętra, też powinny Cię przepuścić
|
W sumie to nie byłby taki głupi pomysł aby wchodzić wolną bramką. Skoro i tak każdy zajmuje swoje miejsce to nie powinno mieć znaczenia którędy wejdzie na trybunę. Korki by się rozładowały przy środkowych sektorach