Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19253
Stary 21.07.2011, 10:06
wroobel88 napisał(a):Wyświetl post
trzeba było podejść pod kołowrotki do bocznych sektorów piętra, też powinny Cię przepuścić
W sumie to nie byłby taki głupi pomysł aby wchodzić wolną bramką. Skoro i tak każdy zajmuje swoje miejsce to nie powinno mieć znaczenia którędy wejdzie na trybunę. Korki by się rozładowały przy środkowych sektorach
Odpowiedz cytując