|
Jak to jest z tymi KK - jak mam jedną (naszą) to moge sobie wyrobić tez inną? (od razu jakby ktoś miał sie rzuca - nie, nie Cracovii, a Lechi Gdn).
No bo wakacje w 3 mieście i rodzice chca iśc na Lechię. A maja u nas KK. Pamiętam, że była coś mowa o blokowaniu wyrabiania kilku KK ...
|