Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22832
Stary 21.07.2011, 10:03
Jak to jest z tymi KK - jak mam jedną (naszą) to moge sobie wyrobić tez inną? (od razu jakby ktoś miał sie rzuca - nie, nie Cracovii, a Lechi Gdn).

No bo wakacje w 3 mieście i rodzice chca iśc na Lechię. A maja u nas KK. Pamiętam, że była coś mowa o blokowaniu wyrabiania kilku KK ...
Odpowiedz cytując