tofik napisał(a):

Typowe działania ludzi, którzy nie mają pomysłu ani wiedzy. Strzelają w ciemno bo jeden transfer się Wiśle udał.
Podobnie było w Amico Lechu. Wypalił im Stilić więc zrobili cały zaciąg z Bałkanów
|
Zanosi się na to, że jeszcze ze 2-3 tygodnie i Jeleń będzie do łyknięcia za dość okazyjną cenę (kontraktu i prowizji). Tylko to zdrowie.
Ale Skorża pewnie nie będzie przeciw...
