Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2235
Stary 21.07.2011, 09:50
Darkh napisał(a):Wyświetl post
Adidas nie zapomniał... a tak na marginesie to jakikolwiek dostawca sprzętu by nie był, to zawsze narzekamy, czy to Nike czy to Umbro czy Adidas... Ja się cieszę że nie jest to żadne Tico, Jako, Joma czy inne wynalazki...
Jako też ma dobry sprzęt

EDIT: Rozumiem o co Ci chodzi
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 21.07.2011 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując