Darkh napisał(a):

|
Adidas nie zapomniał... a tak na marginesie to jakikolwiek dostawca sprzętu by nie był, to zawsze narzekamy, czy to Nike czy to Umbro czy Adidas... Ja się cieszę że nie jest to żadne Tico, Jako, Joma czy inne wynalazki...
|
Jako też ma dobry sprzęt
EDIT: Rozumiem o co Ci chodzi
