Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2429
Stary 21.07.2011, 09:46
Grantar napisał(a):Wyświetl post
No ... racja a ja bym chciał żeby w finale dostać Barcelonę a nie Chelsea bo Chelsea nam nie leży ....
Jak nam nie leży Chelsea, jak mamy z nią korzystny bilans meczów ?

Z Barceloną już chyba nie.
Odpowiedz cytując