Temat
:
Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
koniukrk
Member
Od: 07.2011
Offline
#
317
21.07.2011, 09:44
a tak wg to ciekawe kiedy będzie ta sprzedaż biletów przez neta, na potwierdzeniu przy wyrobieniu karty pisało mi że będzie dostępna wkrótce
koniukrk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koniukrk
Znajdź inne posty napisane przez koniukrk