Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
koniukrk
Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 21.07.2011, 09:44
a tak wg to ciekawe kiedy będzie ta sprzedaż biletów przez neta, na potwierdzeniu przy wyrobieniu karty pisało mi że będzie dostępna wkrótce
Odpowiedz cytując