JrQ- napisał(a):

ile razy jeszcze ktoś powtórzy tą głupotę?
co ma do chuja sponsor wspólnego z koszulkami...
|
...ma i to wiele. Przy założeniu że negocjuje się jakiś kontrakt z jakimś dużym sponsorem, to prezentacja jest przesuwana po to, aby nowe koszulki pokazać obrandowane logiem tegoż, nie chcą pokazywać "pustych" koszulek, po to żeby potem je jeszcze raz pokazać z logiem firmy/marki XYZ. Dla mnie logiczne.