Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 21.07.2011, 09:34
Mozna wiec zapomniec o zabraniu kogos na mecz - no chyba, ze przyjdzie sie kilka godz. wczesniej - wyrobi karte i odstoi w kolejce po bilet.
W zadnym cywilizowanym kraju nie ma takich cyrkow - kupuje bilet przez neta, lece i wchodze na mecz bez zadnego plastikowego gowna z zapisanym kodem DNA.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując