Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3669
Stary 21.07.2011, 09:26
http://www.youtube.com/watch?v=bGirRmFvr9Q - Mnie to za bardzo nie przekonuje, ale kilka podan i strzalow spokojnie mozna z tego wybrac

Mial byc jeden super Izraelczyk, potem przyjechal drugi, teraz jest trzeci... Czekamy na czwartego Oczywiscie ten pierwszy woli grac w lepszej lidze.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując