Wyświetl pojedynczy post
nosu
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22831
Stary 21.07.2011, 09:24
Dlaczego w Operze nie wyłapuje mi syngału i nie ładują się strony kiedy Mozilla i I.E. działają normalnie?
wierność
Odpowiedz cytując