Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2232
Stary 21.07.2011, 09:19
Pewnie czekamy na sponsora, trochę głupie. Może już od jakiegoś czasu są już stroje w klubie i czekają na nadrukowanie sponsora.

//Darekh- od Jomy się odwal , świetne stroje mają.

//JrQ- klub nie dostaje miliona koszulek, żeby sobie łatać wolne pole nie aktualnym logiem sponsora. Po drugie, prezentacja ewentualnego głównego sponsora lepiej wygląda, jak się pokaże koszulkę z nowym sponsorem. Po trzecie, nie ma zaprezentowanego sponsora Ekstraklasy, który automatycznie wskakuje pod kołnierz koszulek i logo ligi na prawy rękaw. Więc, lepiej zaprezentować już gotowe koszulki, a nie jakieś półprodukty do których będą jeszcze prasowane jakieś duperele.
Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 21.07.2011 o godz. 09:46.
Odpowiedz cytując