PANDEM0NIUM napisał(a):

Jesteś piłkarzem?
Ponawiam pytanie o dyspozycje bułgarskich drużyn w europejskich pucharach.
Ma ktos może jakieś info?
|
Nie, nie jestem piłkarzem ale uprawiam inne sporty i wiem że jeśli nie ma przerw w treningu, to są kontuzje wynikające z przemęczenia.
Niektórzy kibice narzekają, że teraz nasi piłkarze są zajechani - to pomyślcie jakby to wyglądało gdyby w ogóle nie mieli przerwy.
Tu nie chodzi o to że im więcej treningu tym lepiej.
aguero20 - wysyp pokemonów. A powiedz mi czy jak w półfinale LM trafimy na Real to dobrze czy źle bo się tak zastanawiam?