dymion9 napisał(a):

|
Żaden Panie i Panowie sponsor, tylko adidas sobie o nas najzwyczajniej w świecie zapomniał. Informacje od Zbymaka, więc zapewne prawdziwe.
|
Adidas nie zapomniał... a tak na marginesie to jakikolwiek dostawca sprzętu by nie był, to zawsze narzekamy, czy to Nike czy to Umbro czy Adidas... Ja się cieszę że nie jest to żadne Tico, Jako, Joma czy inne wynalazki...