Wyświetl pojedynczy post
Darkh
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Ireland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2230
Stary 21.07.2011, 08:42
dymion9 napisał(a):Wyświetl post
Żaden Panie i Panowie sponsor, tylko adidas sobie o nas najzwyczajniej w świecie zapomniał. Informacje od Zbymaka, więc zapewne prawdziwe.
Adidas nie zapomniał... a tak na marginesie to jakikolwiek dostawca sprzętu by nie był, to zawsze narzekamy, czy to Nike czy to Umbro czy Adidas... Ja się cieszę że nie jest to żadne Tico, Jako, Joma czy inne wynalazki...
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Odpowiedz cytując